Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Fingerboard deathmatch - Brandýs n.L.

kamera.jpg

Závody nedaleko jsou nedaleko Prahy.

Fingerboard deathmatch se uskuteční 22. listopadu 2008 od 15:00 v Brandýse nad Labem (20km od Prahy, směrem na Mladou Boleslav) v Městském kině. Závody by měli skončit do 19.00. Pak se rozjede večerní program.

Program závodů:
Závody se pojedou v klasickém stylu v disciplínách street style a best-trick. Na závěr se vyhlásí vítězové. Každý přihlášený závodník dostane menší dárek.

Street style
Nejprve se jede kvalifikace. Pojede se 1jízda, která bude trvat 1 minutu. Po kvalifikaci přijde semi-finále, kde se pojedou 2 jízdy, každá v časovém rozsahu 45 vteřin. Nakonec finále.

Best-trick
Každý jezdec, který se přihlásí, ukáže svůj nejlepší trik, který umí.

 

 

FINGASPEKTAKEL #2

fingaspektakel2Tak a je tu dlouho očekávaný druhý ročník tohodle velkýho závodu. Celý se to rozjede 22. listopadu v Rakouském městečku Steyr, což nění daleko od našich hranic takže se tam klidně vydejte :). Co dále potěší je fakt, že celý závod bude rozdělen do dvou kategorií závodníků a to jsou: Sponzorovaní a Nesponzorovaní startovný bude pro obě grupy 5 eruro což při aktuálnim kurzu není kosmickej peníz, takže už pročistěte kolečka a nachystejte nářadí ať ve světě vědí že češi to s fingrem taky umí. Lognout se můžete přez mail nebo na místě Vše propukne ve 12 hodin rozjížďkou která přejde ve 14 hodin na kvalifikaci a po jejím skončení se dočkáme i finále, které odstartuje v 17 hodin. Již tradičnímy sponzory se staly: Winkler wheels, Berlin wood, Blackriver ramps, Fingaspeak a Tech Deck. Kdo zvládá němčinu může ještě informace čeknout na www.fingaspeak.at 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NAs turnaj

(Fstation, 11. 11. 2008 14:12)

Pak si sem dejte nas turnaj